ZARZĄDZENIE NR 45/2026
Na podstawie art. 30 ust 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 662) oraz § 4 ust. 1 i 2 Załącznika nr 1 do Uchwały Nr LI/279/23 Rady Miejskiej w Piątku z dnia 1 marca 2023 r. w sprawie Regulaminu przyznawania Stypendium Burmistrza Piątku, zarządzam co następuje:§ 1. Celem rozpatrzenia wniosków o przyznanie Stypendium Burmistrza Piątku powołuję Komisję Stypendialną w składzie:
1) Przewodniczący: - Pan Michał Anasik - przedstawiciel Burmistrza Piątku, kierownik Gminnego Centrum Usług Wspólnych w Piątku.
2) Członkowie: - Pani Paulina Hync - przedstawiciel Rady Miejskiej w Piątku, Przewodnicząca Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Piątku, - Pani Emilia Frankiewicz - Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie, - Pani Sylwia Więckowska - Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku, - Pani Anna Sakiewa - Przewodnicząca Rady Rodziców Zespołu Szkół Mechanizacji Rolnictwa im. Bohaterów Walk nad Bzurą w Piątku.
§ 2. Zarządzenie podaje się do publicznej wiadomości przez opublikowanie na stronie BIP Gminy Piątek.
§ 3. Traci moc Zarządzenie Nr 47/2025 Burmistrza Piątku z dnia 10 czerwca 2025 r. w sprawie powołania Komisji Stypendialnej Burmistrza Piątku. § 4. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
metryczka
Wytworzył: Anna Matusiak (16 czerwca 2026)
Opublikował: Marcin Nadolski (18 czerwca 2026, 10:18:48)
Ostatnia zmiana: Marcin Nadolski (18 czerwca 2026, 10:22:22)
Zmieniono: zmiana tytułu
rejestr zmian tej informacji »
Liczba odsłon: 38








