ZARZĄDZENIE NR 46/2026
Burmistrza Piątkuz dnia 24 czerwca 2026 r.
w sprawie przyznania uczniom Stypendium Burmistrza Piątku w roku szkolnym 2025/2026
Na podstawie art.90t ust. 4 ustawy z dnia 7 września 1991
r. o systemie oświaty (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 881) oraz § 4 ust. 6
Regulaminu przyznawania Stypendium Burmistrza Piątku, stanowiącego załącznik Nr
1 do Uchwały Nr LI/279/23 Rady Miejskiej w Piątku z dnia 1 marca 2023 r. w
sprawie Regulaminu przyznawania Stypendium Burmistrza Piątku (Dz. Urz. Woj.
Łódzkiego z 2023 r. poz. 2473) zarządzam, co następuje:
§ 1. W
roku szkolnym 2025/2026 przyznaję uczniom jednorazowe Stypendium Burmistrza
Piątku:
1) za szczególne osiągnięcia w nauce:
- Wojciech Miller kl. VIb
- Wiktor Galiński kl. VIIIa
- Wiktor Galiński kl. VIIIa
metryczka
Wytworzył: Anna Matusiak (24 czerwca 2026)
Opublikował: Jacek A. Michalski (24 czerwca 2026, 10:23:34)
Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 14








