
Informacje o sesji | Sesja on-line | Interpelacje i zapytania radnych
Archiwum obrad | Protokoły z sesji
Archiwum obrad | Protokoły z sesji

Zapytania i interpelacje radnych - XLV sesja
- Radna Urszula Kacperska wystąpiła z zapytaniem:
Ponawiam pytanie co z remontem drogi w Jankowie i proszę Pana Burmistrza i Radę miejską o podjęcie szybkich działań. Problem rozwiąże posypanie drogi destruktem. W imieniu mieszkańców dziękuję.
Burmistrz Piątku odpowiedział, że Radni Rady Miejskiej byli na oględzinach drogi
w Jankowie oraz ,że na dzień dzisiejszy nie ma zabezpieczonych środków finansowych w budżecie Gminy Piątek na remonty dróg.
- Radny Piotr Kalusiński wystąpił z zapytaniem:
Na jakim etapie zaawansowania są projekty budowlane ul. Polnej i Bitwy nad Bzurą ? Kiedy planowane jest zakończenie dokumentacji?
Burmistrz Piątku odpowiedział, że w tej chwili prace nad projektem ul. Polnej i Bitwy nad Bzurą zostały zaprzestane, oferta finansowa przygotowania projektu wynosi 90 tys. zł. , takich środków finansowych nie ma w budżecie Gminy Piątek.
- Radna Urszula Kacperska zapytała:
Jakie są koszty zasypania drogi w Jankowie destruktem?
Burmistrz Piątku odpowiedział, że osoba dokonująca wyceny naprawy drogi w Jankowie nie przedstawiła jeszcze oferty.
metryczka
Wytworzył: Rada Miejska w Piątku (7 września 2022)
Opublikował: Jacek A. Michalski (23 lutego 2023, 11:52:41)
Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 63